Author: s***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 剛到貨 先前有買過此廠牌 應該 ok
顏色: 黑色
尺寸: 2m
Price: HK$25.00
| Material | Copper |
| Color | Black |
| Cable Length | Below 1.8m |
| Cables Type | 3.5mm Cable |
| Certification | CE |
| Interface | 3.5mm to 3.5mm |
| Type | Audio/Video Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Connector Type | TRRS |
| Connector Polarity | Male-to-Female |
| SKU | se2310203198329203 |
Author: s***e
Date:
Review: 剛到貨 先前有買過此廠牌 應該 ok
顏色: 黑色
尺寸: 2m
Author: h***n
Date:
Review: 再再回購,音質不錯,只是舊的被弄斷再來買一條
顏色: 黑色
尺寸: 5m
Author: h***n
Date:
Review: 回購品,音質不錯,長度也夠長,多買一條備用
顏色: 黑色
尺寸: 5m
Author: h***n
Date:
Review: 音質可以,長度很剛好
顏色: 黑色
尺寸: 5m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.